tel. +48 796 58 58 77
e-mail: info@akademialodeczka.pl

 • w wodzie

  Nauka poprzez zabawę
  Innowacyjne metody nauczania

 • team

  Profesjonalizm i doświadczenie,
  przyjazna atmosfera,
  bezpiecznie i bez stresu

 • andrju i grupa

  Indywidualne podejście
  Dostosowane treści kształcenia

      Jesteśmy niezwykłym i ukierunkowanym  na rozwój zespołem młodych, a zarazem doświadczonych  ludzi w naszej dziedzinie. Pragniemy Państwu zaproponować  najlepszą ofertę jaką tylko mogliśmy razem przez szereg lat wypracować i stale ulepszać. „Łódeczka”- Akademia Pływania i Aqua fitness to projekt działania, ukierunkowany na sport i rekreację związaną z wodą i aktywnym wypoczynkiem. Propagujemy zdrowy, sportowy styl życia.                                                                                    

           Zajmujemy się przede wszystkim nauką i doskonaleniem pływania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzimy również aqua fitness. Organizujemy szkolenia dla ratowników wodnych.  Dopełnieniem naszej działalności są wyjazdy tematyczne na obozy sportowe, letnie i zimowe. Wszystko pod okiem prawdziwych fachowców i na najnowocześniejszym sprzęcie. Wykorzystujemy szereg innowacyjnych programów i rozwiązań na naszych zajęciach i wyjazdach, aby były jeszcze bardziej atrakcyjne i ciekawe.                                                                                                                                               

         W naszej codziennej pracy stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość i profesjonalizm. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. „Łódeczka” to atmosfera, którą tworzą sami  uczestnicy, chcemy Państwu dać poczucie bezpieczeństwa i gwarancję właściwego wyboru. Czekamy właśnie na Ciebie, dołącz do nas.