tel. +48 796 58 58 77
e-mail: info@akademialodeczka.pl

 • w wodzie

  Nauka poprzez zabawę
  Innowacyjne metody nauczania

 • team

  Profesjonalizm i doświadczenie,
  przyjazna atmosfera,
  bezpiecznie i bez stresu

 • andrju i grupa

  Indywidualne podejście
  Dostosowane treści kształcenia

 

Asia – z wykształcenia pedagog ( specjalność: wychowanie fizyczne i zdrowotne), certyfikowany instruktor fitness i aqua fitness. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na atrakcyjność zajęć i 100% profesjonalizmu. Posiada wiele pasji:  jest również perfekcyjną makijażystką, a jej kreatywność nie zna granic! Zawsze uśmiechnięta i pełna energii. Praca z ludźmi  daje jej niesamowitą radość.  Nie bez powodu jest trenerem najmłodszych podopiecznych w „Łódeczce”. Dzieci ją uwielbiają. Zaraża pozytywną energią również na zajęciach aqua fitness. 

Andrzej- na co dzień nauczyciel pływania. Uprawnienia trenerskie zdobywał u najlepszych na AWF Warszawa. Mocno zaangażowany i pochłonięty w działalność „Łódeczki”, pomysłodawca.  Doskonale odnajduje się w zajęciach dla najmłodszych, ale również z dużymi sukcesami z doświadczonymi pływakami. Instruktor ratownictwa wodnego, działa także w łódzkim WOPR. Trener w sekcji pływackiej UKS SP nr 19. Chętnie podejmuje nowe wyzwania i cele.
Sabina- odpowiedzialna w „Łódeczce” za grupy średniozaawansowane i zaawansowane. Absolwentka Wychowania Fizycznego na Uniwersytecie Łódzkim. Certyfikowana instruktorka pływania, lekkiej atletyki, gimnastyki korekcyjnej oraz turystyki i rekreacji. Swoje kwalifikację potwierdza w wieloletniej pracy z dziećmi i młodzieżą. Na co dzień nauczycielka pływania w SP nr 19 i trenerka Uczniowskim Klubie Sportowym. Jej pasja to jazda na rowerze i nartach. 
Łukasz- nauczyciel wychowania fizycznego z ponad dziesięcioletnim stażem pracy w oświacie. Instruktor pływania pracujący w Akademii od początku jej istnienia. Duże poczucie humoru i pogodne usposobienie są miłą osłodą dla ciężkich treningów jakie serwuje swoim podopiecznym w grupach o poziomie średnim i zaawansowanym. Nauczyciel z powołania, dla którego praca jest pasją! Lubiany i ceniony przez swoich kursantów. Oprócz pływania fascynuje się hokejem i to na poważnie. Można go również zobaczyć za perkusją.
Adrian- odpowiedzialny w głównej mierze za zajęcia indywidualne z klientem. Ma niesamowity dar zjednywania sobie ludzi, poprzez swoje pozytywne podejście do życia. Kiedyś świetny piłkarz nożny, obecnie znalazł swoje miejsce jako trener pływania. Wie jak ciężką i konsekwentną pracą można zdobywać rzeczy niemożliwe. Wymagający i rzeczowy fachowiec od mokrej roboty. Przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi i młodzieżą uzyskał na AWF Gdańsk, ze świetnymi wynikami.
  Norbert- absolewnt wychowania fizycznego w Łodzi, od zawsze związany ze sportem. Od najmłodszych lat z pływaniem poprzez  lekkoatletykę, piłkę nożną po karate kyokushinkai. Obecnie nauczyciel  WF-u, a także trener personalny w fitness klubie. Od wielu lat związany z naszą Akademią. Pełni również funkcję kierownika ratowników w Aquaparku „Fala”. Jednym słowem „człowiek orkiestra”. Konsekwentny i wymagający względem swoich podopiecznych.  Szczęśliwy ojciec dwójki dzieci.