tel. +48 796 58 58 77
e-mail: info@akademialodeczka.pl

 • w wodzie

  Nauka poprzez zabawę
  Innowacyjne metody nauczania

 • team

  Profesjonalizm i doświadczenie,
  przyjazna atmosfera,
  bezpiecznie i bez stresu

 • andrju i grupa

  Indywidualne podejście
  Dostosowane treści kształcenia

Nauka pływania w Łodzi dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Pomysł Szkółki Pływackiej w Łodzi skierowanym dla dzieci szkolnych zrodził się w naszych głowach w roku 2011. Od tego momentu nieustannie się rozwijamy. Stworzyliśmy rozpoznawalną markę, która wymaga od nas dużego zaangażowania i ciągłej pracy nad jakością i przystępnością. Niedawno poszerzyliśmy swoją ofertę o aqua bike, innowacyjne zajęcia fitness na rowerkach w wodzie. Działamy w obszarze, który znamy i lubimy. Zajęcia nauki o doskonalenia pływania dla dzieci i dorosłych oraz wspomniany aqua bike to nasza domena i fascynacja. Nasza kadra jest starannie dobierana, dzięki czemu osoby chcące uczyć się pływać mają do czynienia z najlepszymi i doświadczonymi specjalistami z dziedziny. "Łódeczka" Akademia Pływania organizuje również wyjazdy na obozy sportowe, letnie oraz zimowe.

Rekrutację na nowy rok pływacki dla osób kontynuujących planujemy od godz.9.00- 13 sierpnia.
Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem przygody z Łódeczką zapraszamy 16 sierpnia od godz.9.00. Zapisy odbywają się tylko poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego z naszej strony www (SP19 / UM).
Odpowiadamy mailem zwrotnym o dalszych krokach, aby znaleźć się na liście uczestników/ czek. W SP nr 19 inauguracja najprawdopodobniej od 2 lub 7 września, Uniwersytet Medyczny to 22/24 września - będziemy to jeszcze potwierdzali.
Dążymy do pozostawienia grafiku bez zmian względem roku ubiegłego, wysokość opłat również na tym samym poziomie.

Dziękujemy i do zobaczenia,
zespół Łódeczki.