tel. +48 796 58 58 77
e-mail: info@akademialodeczka.pl

 • w wodzie

  Nauka poprzez zabawę
  Innowacyjne metody nauczania

 • team

  Profesjonalizm i doświadczenie,
  przyjazna atmosfera,
  bezpiecznie i bez stresu

 • andrju i grupa

  Indywidualne podejście
  Dostosowane treści kształcenia

Nauka pływania w Łodzi dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Pomysł Szkółki Pływackiej w Łodzi skierowanym dla dzieci szkolnych zrodził się w naszych głowach w roku 2011. Od tego momentu nieustannie się rozwijamy. Stworzyliśmy rozpoznawalną markę, która wymaga od nas dużego zaangażowania i ciągłej pracy nad jakością i przystępnością. Niedawno poszerzyliśmy swoją ofertę o aqua bike, innowacyjne zajęcia fitness na rowerkach w wodzie. Działamy w obszarze, który znamy i lubimy. Zajęcia nauki o doskonalenia pływania dla dzieci i dorosłych oraz wspomniany aqua bike to nasza domena i fascynacja. Nasza kadra jest starannie dobierana, dzięki czemu osoby chcące uczyć się pływać mają do czynienia z najlepszymi i doświadczonymi specjalistami z dziedziny. "Łódeczka" Akademia Pływania organizuje również wyjazdy na obozy sportowe, letnie oraz zimowe.

Nadrabiamy zaległości - robimy formę na lato, również w wakacje. Propozycja dla wszystkich naszych uczestników/czek dwóch lokalizacji kontynuowania pływania w SP 19 do pierwszej połowy lipca.
Ponadto pracujemy w "długi weekend" 4 i 5 czerwca ( piątek, sobota) Uniwersytet Medyczny. Wychodzimy z akcją pływania wakacyjnego w SP 19 (ul. Balonowa 1) do 9 lipca( piątek) włącznie. Dlatego będziemy czekali na Państwa deklaracje w formie maili i SMSów z potwierdzeniem udziału. Planowane zakończenie roku pływackiego na Uniwersytecie Medycznym 26 czerwca, z możliwością przejścia do SP 19 do 9 lipca.
Terminy spotkań wtorki i czwartki godz.17.00-18.00, 18.00-19.00, 19.00-20.00

Serdecznie zapraszamy,
zespół Łódeczki