tel. +48 796 58 58 77
e-mail: info@akademialodeczka.pl

 • w wodzie

  Nauka poprzez zabawę
  Innowacyjne metody nauczania

 • team

  Profesjonalizm i doświadczenie,
  przyjazna atmosfera,
  bezpiecznie i bez stresu

 • andrju i grupa

  Indywidualne podejście
  Dostosowane treści kształcenia

Nauka pływania w Łodzi dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Pomysł Szkółki Pływackiej w Łodzi skierowanym dla dzieci szkolnych zrodził się w naszych głowach w roku 2011. Od tego momentu nieustannie się rozwijamy. Stworzyliśmy rozpoznawalną markę, która wymaga od nas dużego zaangażowania i ciągłej pracy nad jakością i przystępnością. Niedawno poszerzyliśmy swoją ofertę o aqua bike, innowacyjne zajęcia fitness na rowerkach w wodzie. Działamy w obszarze, który znamy i lubimy. Zajęcia nauki o doskonalenia pływania dla dzieci i dorosłych oraz wspomniany aqua bike to nasza domena i fascynacja. Nasza kadra jest starannie dobierana, dzięki czemu osoby chcące uczyć się pływać mają do czynienia z najlepszymi i doświadczonymi specjalistami z dziedziny. "Łódeczka" Akademia Pływania organizuje również wyjazdy na obozy sportowe, letnie oraz zimowe.

 

Multi-Sports Summer Camp Ostrowo 2021, w terminie 9-19.07.2021r

Wyjazd nad polskie morze, z nastawieniem na dużą dawkę aktywności, przeplecioną rozmówkami w języku angielskim.

W ośrodku H2O w Ostrowie, niedaleko Jastrzębiej Góry, znajduje się tylko nasza grupa. Miejscowość cicha i spokojna, plaża niemalże na wyłączność.

Wiek uczestników 8-15 lat. Ilość miejsc przeznaczonych dla nas 70, przy zachowaniu reżimu i wytycznych sanitarnych z zeszłego roku. Gdyby wprowadzone zostały dodatkowe restrykcje i tym samym zmniejszona ilość dostępnych miejsc będziemy brali pod uwagę datę zaksięgowania przedpłaty-zadatku na koncie.

Kadra obozowa to trzy Anglistki oraz czterech nauczycieli wychowania fizycznego, znanych i rozpoznawalnych pedagogów- nauczycieli z SP 19 w Łodzi.

Zgłoszenie osoby zainteresowanej następuje tylko i wyłącznie poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego ze strony int.

Aby dopełnić formalnie zgłoszenia należy wydrukować i dostarczyć drogą elektroniczną bądź osobiście UMOWĘ w dwóch egzemplarzach oraz karty kwalifikacyjnej uczestnika, do pobrania w dokumentach dotyczących wyjazdu. .

Przedpłaty w wysokości 500zł do 31 marca 2021r. nr konta bankowego w zakładce kontakt  41 1050 1461 1000 0090 9139 4610

Resztę kwoty prosimy wpłacić w terminie od 1 do 30 czerwca 2021 r. W przypadku braku zgody na organizację wypoczynku, cała wpłacona kwota zostanie zwrócona Wpłacającym.

Podczas trwania wyjazdu telefony komórkowe spoczywają w depozycje u wychowawców, są wydawane na czas 2 godzin podczas "ciszy poobiedniej".

Serdecznie zapraszamy do kolejnego już sezonu z Nami. Zawsze jest superaśko;)

Ze sportowym pozdrowieniem,
See You Son,
Zespół Łódeczki