tel. +48 796 58 58 77
e-mail: info@akademialodeczka.pl

 • w wodzie

  Nauka poprzez zabawę
  Innowacyjne metody nauczania

 • team

  Profesjonalizm i doświadczenie,
  przyjazna atmosfera,
  bezpiecznie i bez stresu

 • andrju i grupa

  Indywidualne podejście
  Dostosowane treści kształcenia

Nauka pływania w Łodzi dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Pomysł Szkółki Pływackiej w Łodzi skierowanym dla dzieci szkolnych zrodził się w naszych głowach w roku 2011. Od tego momentu nieustannie się rozwijamy. Stworzyliśmy rozpoznawalną markę, która wymaga od nas dużego zaangażowania i ciągłej pracy nad jakością i przystępnością. Niedawno poszerzyliśmy swoją ofertę o aqua bike, innowacyjne zajęcia fitness na rowerkach w wodzie. Działamy w obszarze, który znamy i lubimy. Zajęcia nauki o doskonalenia pływania dla dzieci i dorosłych oraz wspomniany aqua bike to nasza domena i fascynacja. Nasza kadra jest starannie dobierana, dzięki czemu osoby chcące uczyć się pływać mają do czynienia z najlepszymi i doświadczonymi specjalistami z dziedziny. "Łódeczka" Akademia Pływania organizuje również wyjazdy na obozy sportowe, letnie oraz zimowe.

W dniu 19.08 od godziny 9:00 prosimy o potwierdzenie udziału w zajęciach wszystkie osoby kontynuujące "przygodę" z nami. Tydzień później 26.08 od godz. 9:00 rozpoczynamy nabór nowych uczestników na zajęcia pływania oraz aqua bike.
Zgłoszenia przyjmujemy tylko drogą elektroniczną, poprzez naszą stronę internetową (zakładka z odpowiednim obiektem -> rodzaj zająć -> zapisy).
Rekrutacja dotyczy dwóch naszych lokalizacji: SP nr 19 - ul. Balonowa 1 (pierwsze zajęcia 3.09) oraz Uniwersytet Medyczny - ul. 6-go Sierpnia 71 (pierwsze wejście 9.10).
Wysyłamy e-maile zwrotne z potwierdzeniem i dokładnymi informacjami, które należy spełnić. Wszystkie nasze terminy i godziny najprawdopodobniej pozostają bez zmian w stosunku do ubiegłego roku szkolnego.

Do zobaczenia,
Łódeczka Team.