tel. +48 796 58 58 77
e-mail: info@akademialodeczka.pl

 • w wodzie

  Nauka poprzez zabawę
  Innowacyjne metody nauczania

 • team

  Profesjonalizm i doświadczenie,
  przyjazna atmosfera,
  bezpiecznie i bez stresu

 • andrju i grupa

  Indywidualne podejście
  Dostosowane treści kształcenia

Nauka pływania w Łodzi dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Pomysł Szkółki Pływackiej w Łodzi skierowanym dla dzieci szkolnych zrodził się w naszych głowach w roku 2011. Od tego momentu nieustannie się rozwijamy. Stworzyliśmy rozpoznawalną markę, która wymaga od nas dużego zaangażowania i ciągłej pracy nad jakością i przystępnością. Niedawno poszerzyliśmy swoją ofertę o aqua bike, innowacyjne zajęcia fitness na rowerkach w wodzie. Działamy w obszarze, który znamy i lubimy. Zajęcia nauki o doskonalenia pływania dla dzieci i dorosłych oraz wspomniany aqua bike to nasza domena i fascynacja. Nasza kadra jest starannie dobierana, dzięki czemu osoby chcące uczyć się pływać mają do czynienia z najlepszymi i doświadczonymi specjalistami z dziedziny. "Łódeczka" Akademia Pływania organizuje również wyjazdy na obozy sportowe, letnie oraz zimowe.

Zapraszamy do zapisów na nasze zajęcia w zbliżającym się nowym roku szkolnym 2018/19. Rekrutacja będzie odbywała się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej- odpowiednia zakładka- obiekt-zapisy. Wysyłamy e-mailem z wiadomością zwrotną.
UWAGA! Prosimy o konieczności dopilnowania daty rozpoczęcie naboru dla wskazanej lokalizacji. Ułatwi to proces i porządek w przyjęciach.
Zastrzegamy, iż wcześniejszych zgłoszeń nie będziemy brali pod uwagę.

Dla lokalizacji SP nr 19 ul.Balonowa 1, nabór prowadzimy od 27.08 (poniedziałek) od godz. 9:00 tylko dla osób kontynuujących, prosimy wtedy o potwierdzenie dalszego udziału. Należy zwrócić uwagę na zmianę godziny naszych spotkań. Nowych uczestników do SP 19 przyjmujemy 29.08 (środa) od godz.9.00 do ostatniego dostępnego miejsca.

Z tego miejsca zapraszamy również na nasze nowe zajęcia AQUA BIKE, które będziemy prowadzili dla Państwa we wtorki i czwartki w godz. 19:40 - 20:25

Rozpoczęcie zajęć 4.09.

Zapisy dla Uniwersytetu Medycznego w sezonie 2018/19 od dnia 3.09 (poniedziałek) od godz. 9:00 tylko dla osób kontynuujących, prosimy wówczas o potwierdzenie dalszego udziału wypełniając formularz. Nowe osoby zapraszamy do zapisów na stronę od 5.09 (środa) od godz. 9:00 do momentu wyczerpania miejsc. Terminy i godziny zajęć bez zmian w stosunku do zeszłego roku. Rozpoczęcie zajęć początek października, dokładna data będzie jeszcze podana.