tel. +48 796 58 58 77
e-mail: info@akademialodeczka.pl

 • w wodzie

  Nauka poprzez zabawę
  Innowacyjne metody nauczania

 • team

  Profesjonalizm i doświadczenie,
  przyjazna atmosfera,
  bezpiecznie i bez stresu

 • andrju i grupa

  Indywidualne podejście
  Dostosowane treści kształcenia

Nauka pływania w Łodzi dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Pomysł Szkółki Pływackiej w Łodzi skierowanym dla dzieci szkolnych zrodził się w naszych głowach w roku 2011. Od tego momentu nieustannie się rozwijamy. Stworzyliśmy rozpoznawalną markę, która wymaga od nas dużego zaangażowania i ciągłej pracy nad jakością i przystępnością. Niedawno poszerzyliśmy swoją ofertę o aqua bike, innowacyjne zajęcia fitness na rowerkach w wodzie. Działamy w obszarze, który znamy i lubimy. Zajęcia nauki o doskonalenia pływania dla dzieci i dorosłych oraz wspomniany aqua bike to nasza domena i fascynacja. Nasza kadra jest starannie dobierana, dzięki czemu osoby chcące uczyć się pływać mają do czynienia z najlepszymi i doświadczonymi specjalistami z dziedziny. "Łódeczka" Akademia Pływania organizuje również wyjazdy na obozy sportowe, letnie oraz zimowe.

1-ego Czerwca zajęć nie prowadzimy. Zapraszamy natomiast na pokazy pływackie na Uniwersytecie Medycznym ul. 6-go Sierpnia 71 oraz SP nr 19 ul.Balonowa 1.
2-ego (sobota), 3-ego (niedziela), 6-ego (środa) oraz 8-ego (piątek) Uniwersytet Medyczny odbędzie się pokaz umiejętności pływackich wszystkich naszych grup dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
5-ego (wtorek), 7-ego (czwartek) w godz.18.40-20.10 prezentacja na pływalni SP 19 dzieci i młodzieży.

Koniec roku szkolno-pływackiego na Uniwersytecie Medycznym 17.06, w SP nr 19 zakończenie 21.06

Do zobaczenia,
Łódeczka Team.